- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175429 Linde E-80-01-900 (1279)
175429
Linde E-80-01-900 (1279)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 8 000 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 12 926 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 375 cm |
| Closed height | 325 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 1 375 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size rear | 315x70-15 |
| Total weight | 15 220 kg |
| Fork length | 240 cm |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 5 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Double clamp |