- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175281 Mitsubishi FD-50-NT
175281
Mitsubishi FD-50-NT
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 5 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2016 |
| Running hours | 12 328 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 400 cm |
| Closed height | 285 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-R-12 |
| Total weight | 8 000 kg |
| Details | new seat, new rear tyres, new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions |