- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175205 Linde H-120-D (359)
175205
Linde H-120-D (359)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 12 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Hydrostatic |
| Year of manufacture | 2010 |
| Running hours | 6 548 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 550 cm |
| Closed height | 410 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12.00x20 |
| Tyre size rear | 10.00x20 |
| Total weight | 18 140 kg |
| Fork length | 200 cm |
| Details | hourmeter confirmed, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new forks |