- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175202 Toyota 02-8-FDF-30
175202
Toyota 02-8-FDF-30
Цей товар було продано
Технічні характеристики
| Capacity | 3 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2011 |
| Running hours | 21 037 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 400 cm |
| Closed height | 265 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 28x9-15 |
| Tyre size rear | 6.50-10 |
| Total weight | 4 860 kg |
| Fork length | 235 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |