- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175180 Linde E-25-L-01 (387)
175180
Linde E-25-L-01 (387)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2020 |
| Running hours | 3 124 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 330 cm |
| Closed height | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 80 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x9-10 |
| Tyre size rear | 200x50-10 |
| Total weight | 4 593 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new forks, cabin, heating, 4 hydraulic functions, new front tyres |