- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175132 Toyota 8-FBET-15
175132
Toyota 8-FBET-15
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2012 |
| Running hours | 4 010 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 330 cm |
| Closed height | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Battery volts | 48 |
| Battery ampere hour | 460 |
| Battery year of manufacture | 2011 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 18x7-8 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| Total weight | 3 166 kg |
| Details | 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |