- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175072 Still RX-70-30-T
175072
Still RX-70-30-T
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 000 kg |
|---|---|
| Engine | LP Fuel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 5 404 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 440 cm |
| Closed height | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 23x9-10 |
| Tyre size rear | 21x8-9 |
| Total weight | 5 000 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |