- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175048 Linde E-25-L-01 (387)
175048
Linde E-25-L-01 (387)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 2 500 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2022 |
| Running hours | 4 887 |
| Mast | Duplex freelift |
| Lifting height | 406 cm |
| Closed height | 265 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedal | Dual pedal |
| Battery volts | 80 |
| Battery ampere hour | 625 |
| Battery year of manufacture | 2015 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 225x75-10 |
| Tyre size rear | 200x50-10 |
| Total weight | 5 230 kg |
| Details | cabin, heating, 3 hydraulic functions, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift |