- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 175016 Manitou M-30-4
175016
Manitou M-30-4
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 3 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 4 537 |
| Mast | Triplex wideview |
| Lifting height | 450 cm |
| Closed height | 298 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 405x70-20 |
| Tyre size rear | 10.5x80-18 |
| Total weight | 5 928 kg |
| Details | cabin, heating, 3 hydraulic functions |