- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Візки для піддонів
- 174781 Linde T-16 (1152)
174781
Linde T-16 (1152)
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 600 kg |
|---|---|
| Engine | Battery |
| Year of manufacture | 2017 |
| Running hours | 681 |
| Battery volts | 24 |
| Total weight | 257 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 100 cm |