- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 174720 Toyota 8-FD-40
174720
Toyota 8-FD-40
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 4 000 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 2 797 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 470 cm |
| Closed height | 230 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| Total weight | 6 970 kg |
| Details | exclusively for sale outside the EU, 3 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |