- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 174581 Hyster H-7.0-FT
174581
Hyster H-7.0-FT
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 7 000 kg |
|---|---|
| Engine | LP Fuel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2018 |
| Running hours | 7 242 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 614 cm |
| Closed height | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Double SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25-15 |
| Tyre size rear | 8.25-15 |
| Total weight | 10 260 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |