- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 174376 Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
174376
Mitsubishi FGC-55-KSTC-5
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 5 500 kg |
|---|---|
| Engine | LP Fuel |
| Transmission | Automatic |
| Year of manufacture | 2015 |
| Running hours | 11 197 |
| Mast | Triplex freelift |
| Lifting height | 810 cm |
| Closed height | 410 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| Tyre size front | 22x12-16 |
| Tyre size rear | 18x8-12.1 |
| Total weight | 9 300 kg |
| Details | 4 hydraulic functions, new seat, new forks |