- ГоловнаEdit context
- Продукти
- Навантажувачі
- 173837 Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
173837
Manitou MC-18-4-D-K-ST-3-A-S-1
Зацікавлені?
Зв'яжіться з одним із наших регіональних менеджерівТехнічні характеристики
| Capacity | 1 800 kg |
|---|---|
| Engine | Diesel |
| Transmission | Hydrostatic |
| Year of manufacture | 2019 |
| Running hours | 6 942 |
| Mast | Duplex wideview |
| Lifting height | 370 cm |
| Closed height | 260 cm |
| Control type | Handles |
| Pedal | Single pedal |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 12,5x80-18 |
| Tyre size rear | 27x10-12 |
| Total weight | 3 842 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, new forks, new seat, 4wd |
| Attachment types | Sideshift |