6340
Cascade 52G-FPS-340
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | forkpositioner |
|---|---|
| ความจุ | 3,200 kg |
| กลุ่ม FEM | FEM3 |
| ปีที่สร้าง | 2018 |
| ความกว้างของโครง | 1,550 mm |
| ช่วงการเปิด (max) | 2,650 mm |
| ช่วงการเปิด (min) | 760 mm |
| Forks | 1600x125x45 |
| Sideshift | Yes |
| น้ำหนัก | 572 kg |