- หน้าหลัก
- Products
- รถยกทับซ้อน
- 176950 Toyota SSI-200-D
176950
Toyota SSI-200-D
Unique properties
- Low hours
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2023 |
| การค่ามิเตอร์ | 25 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 210 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 160 cm |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| ไฟฟ้า Ah | 300 |
| น้ำหนัก | 1,264 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 150 cm |
| Details | Initial lift, Lithium-ion battery, powersteering |