- หน้าหลัก
- Products
- รถยกทับซ้อน
- 176815 Toyota SPE-120
176815
Toyota SPE-120
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,200 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 5,043 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 370 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 240 cm |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| ไฟฟ้า Ah | 210 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| น้ำหนัก | 1,301 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |