- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176790 Toyota LWE-160
176790
Toyota LWE-160
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,600 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2017 |
| การค่ามิเตอร์ | 5,982 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| น้ำหนัก | 555 kg |
| Fork width | 54 cm |
| Fork length | 120 cm |