- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176746 Linde T-20 (1152)
176746
Linde T-20 (1152)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2014 |
| การค่ามิเตอร์ | 784 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| ไฟฟ้า Ah | 250 |
| Battery year of manufacture | 2013 |
| น้ำหนัก | 545 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 160 cm |