- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176706 Toyota 8-FBMT-35
176706
Toyota 8-FBMT-35
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2017 |
| การค่ามิเตอร์ | 3,343 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 450 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| ไฟฟ้า Ah | 775 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 250x60-12 |
| Tyre size rear | 180x70-8 |
| น้ำหนัก | 6,684 kg |
| Details | new forks, 4 hydraulic functions |