6315
Cascade UPF3-2500
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| Type | Forkpositioner with reach forks |
|---|---|
| ความจุ | 4,000 kg |
| กลุ่ม FEM | FEM3 |
| ปีที่สร้าง | 2020 |
| ช่วงการเปิด (max) | 1,830 mm |
| ช่วงการเปิด (min) | 550 mm |
| Forks | 130x150x45 |
| น้ำหนัก | 308 kg |