- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176642 Toyota LPE-250
176642
Toyota LPE-250
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2022 |
| การค่ามิเตอร์ | 1,790 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| น้ำหนัก | 909 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 15 cm |
| Details | powersteering |