- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176596 Linde T-20-SP-02 (131)
176596
Linde T-20-SP-02 (131)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2017 |
| การค่ามิเตอร์ | 2,742 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| น้ำหนัก | 955 kg |
| Fork width | 58 cm |
| Fork length | 100 cm |
| Details | powersteering |