- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176547 Linde H-50-D-02 (394)
176547
Linde H-50-D-02 (394)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 5,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Hydrostatic |
| ปีที่สร้าง | 2018 |
| การค่ามิเตอร์ | 10,245 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 467 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 240 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 250/70-15 |
| น้ำหนัก | 6,685 kg |
| Fork length | 240 cm |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 4 hydraulic functions, hourmeter confirmed |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |