- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176542 Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
176542
Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,800 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2008 |
| การค่ามิเตอร์ | 3,817 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 475 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| ไฟฟ้า Ah | 750 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 200/50-10 |
| Tyre size rear | 16x6-8 |
| น้ำหนัก | 3,592 kg |
| Details | new seat, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |