- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176532 Linde H-25-D-02-600 (393)
176532
Linde H-25-D-02-600 (393)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Hydrostatic |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 10,986 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 465 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 215 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 27x10-12 |
| Tyre size rear | 23x9-10 |
| น้ำหนัก | 4,630 kg |
| Details | cabin, heating, airconditionning, 4 hydraulic functions, hourmeter confirmed |