- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176518 Linde E-25-H-01-600 (387)
176518
Linde E-25-H-01-600 (387)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2013 |
| การค่ามิเตอร์ | 3,190 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 478 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 218 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 225/75-10 |
| Tyre size rear | 200/50-10 |
| น้ำหนัก | 5,406 kg |
| Details | 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |