- หน้าหลัก
- Products
- รถหยิบสินค้า
- 176495 Jungheinrich EKM-202-300-T
176495
Jungheinrich EKM-202-300-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 215 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2020 |
| การค่ามิเตอร์ | 4,165 |
| Platform height | 300 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 145 cm |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| น้ำหนัก | 646 kg |