- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176444 Linde H-35-D-02 (393)
176444
Linde H-35-D-02 (393)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Hydrostatic |
| ปีที่สร้าง | 2014 |
| การค่ามิเตอร์ | 9,840 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 465 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x75-12 |
| Tyre size rear | 225x75-10 |
| น้ำหนัก | 5,015 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new front tyres, new rear tyres, hourmeter confirmed, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |