- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176430 Still RX-60-25
176430
Still RX-60-25
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2015 |
| การค่ามิเตอร์ | 6,028 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 489 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 225 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| ไฟฟ้า Ah | 640 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| Tyre type front | SE Non Marking |
| Tyre type rear | SE Non Marking |
| Tyre size front | 225x75-10 |
| Tyre size rear | 180x70-8 |
| น้ำหนัก | 5,097 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork positioner with reach forks |