- หน้าหลัก
- Products
- รถหยิบสินค้า
- 176354 Toyota OME-100-H
176354
Toyota OME-100-H
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2018 |
| การค่ามิเตอร์ | 2,517 |
| เสารถยก | สามเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 950 cm |
| Platform height | 820 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 430 cm |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| ไฟฟ้า Ah | 448 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| น้ำหนัก | 4,290 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 80 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |