- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176299 Toyota LPE-200
176299
Toyota LPE-200
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2021 |
| การค่ามิเตอร์ | 5,829 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| น้ำหนัก | 809 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | powersteering |