- หน้าหลัก
- Products
- รถยกทับซ้อน
- 176294 Toyota SPE-140-L
176294
Toyota SPE-140-L
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,400 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2017 |
| การค่ามิเตอร์ | 6,206 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 540 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 235 cm |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| ไฟฟ้า Ah | 125 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| น้ำหนัก | 1,646 kg |
| Fork width | 57 cm |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, powersteering |