176226
Toyota RRE-160-HE
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,600 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2020 |
| การค่ามิเตอร์ | 5,092 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 490 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 220 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| ไฟฟ้า Ah | 300 |
| Battery year of manufacture | 2020 |
| น้ำหนัก | 3,597 kg |
| Details | Lithium-ion battery |
| Attachment types | Sideshift |