- หน้าหลัก
- Products
- รถยกทับซ้อน
- 176193 Toyota SWE-120-XR
176193
Toyota SWE-120-XR
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,200 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2017 |
| การค่ามิเตอร์ | 6,909 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 230 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 170 cm |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| ไฟฟ้า Ah | 196 |
| Battery year of manufacture | 2017 |
| น้ำหนัก | 1,742 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, 5 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |