- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176177 BT LPE-200
176177
BT LPE-200
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2016 |
| การค่ามิเตอร์ | 7,228 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| น้ำหนัก | 890 kg |
| Fork width | 55 cm |
| Fork length | 235 cm |