- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176166 Toyota 8-FG-50-N
176166
Toyota 8-FG-50-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 5,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | LP Fuel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 14,902 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 400 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 300 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | Monotrol |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| น้ำหนัก | 7,700 kg |
| Details | new rear tyres, new forks, new front tyres, cabin, heating, 4 hydraulic functions, brewery model |