- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176120 Manitou MSI-25-T
176120
Manitou MSI-25-T
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Hydrostatic |
| ปีที่สร้าง | 2013 |
| การค่ามิเตอร์ | 2,422 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 400 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 275 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 275x70-22,5 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| น้ำหนัก | 4,140 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift |