- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176115 Combilift CBE-3000
176115
Combilift CBE-3000
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2021 |
| การค่ามิเตอร์ | 1,821 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 600 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 258 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| ไฟฟ้า Ah | 1,980 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 16x7x10.5 |
| Tyre size rear | 22x10x16 |
| น้ำหนัก | 7,184 kg |
| Details | 4ws, 4 hydraulic functions, new front tyres, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |