- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176105 Hyster P-2.0-SFBW
176105
Hyster P-2.0-SFBW
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 7,199 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| ไฟฟ้า Ah | 400 |
| น้ำหนัก | 930 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |