- หน้าหลัก
- Products
- รถลากพาเลท
- 176104 Yale MP-20-X-FBW
176104
Yale MP-20-X-FBW
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2021 |
| การค่ามิเตอร์ | 14,091 |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| น้ำหนัก | 919 kg |
| Fork width | 56 cm |
| Fork length | 120 cm |