- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 176082 Linde E-40-P (337)
176082
Linde E-40-P (337)
This product has been sold
Specifications
| ความจุ | 4,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2007 |
| การค่ามิเตอร์ | 7,874 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 440 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 295 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | เหยียบคู่ |
| ไฟฟ้า V | 80 |
| ไฟฟ้า Ah | 775 |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 250x70-15 |
| Tyre size rear | 21x8-9 |
| น้ำหนัก | 6,691 kg |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |