- หน้าหลัก
- Products
- รถหยิบสินค้า
- 176072 Linde V-10-02 (5212)
176072
Linde V-10-02 (5212)
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2018 |
| การค่ามิเตอร์ | 2,028 |
| เสารถยก | Mono freelift |
| การยก | 184 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 162 cm |
| ไฟฟ้า V | 24 |
| ไฟฟ้า Ah | 500 |
| Battery year of manufacture | 2018 |
| น้ำหนัก | 1,790 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |