- หน้าหลัก
- Products
- รถหยิบสินค้า
- 176065 Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
176065
Unicarriers EPH-125-DTFV8-825
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 1,250 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2021 |
| การค่ามิเตอร์ | 1,774 |
| เสารถยก | สามเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 890 cm |
| Platform height | 825 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 350 cm |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| ไฟฟ้า Ah | 500 |
| Battery year of manufacture | 2021 |
| น้ำหนัก | 3,925 kg |
| Details | Initial lift, powersteering |