- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175989 Toyota 8-FG-80-N
175989
Toyota 8-FG-80-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 8,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | LP Fuel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 13,784 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 330 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 268 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25-15 |
| Tyre size rear | 8.25-15 |
| น้ำหนัก | 10,390 kg |
| Fork length | 200 cm |
| Details | 4 hydraulic functions, new rear tyres |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |