- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175965 Toyota 8-FG-45-N
175965
Toyota 8-FG-45-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 4,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | LP Fuel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2016 |
| การค่ามิเตอร์ | 15,289 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 500 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 328 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 8.25x15 |
| Tyre size rear | 7.00x12 |
| น้ำหนัก | 8,255 kg |
| Fork length | 120 cm |
| Details | new rear tyres, cabin, heating, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |