- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175945 Toyota 62-8-FD-25
175945
Toyota 62-8-FD-25
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2022 |
| การค่ามิเตอร์ | 1,918 |
| เสารถยก | สองเสาแบบมองกว้าง |
| การยก | 400 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 260 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | SE |
| Tyre type rear | SE |
| Tyre size front | 7.00-12 |
| Tyre size rear | 6.00-9 |
| น้ำหนัก | 3,800 kg |
| Details | 3 hydraulic functions, exclusively for sale outside the EU |
| Attachment types | Sideshift |