175912
Atlet UFS-250-DTFVRE-540
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 2,500 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2007 |
| การค่ามิเตอร์ | 848 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 540 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 264 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| ไฟฟ้า Ah | 620 |
| Battery year of manufacture | 2024 |
| น้ำหนัก | 4,465 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | 4ws, 5 hydraulic functions |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |