- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175902 Toyota 40-8-FD-50-N
175902
Toyota 40-8-FD-50-N
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 5,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Diesel |
| เครื่องยนต์ | Automatic |
| ปีที่สร้าง | 2020 |
| การค่ามิเตอร์ | 1 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 430 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 235 cm |
| Control type | Standard joystick |
| เหยียบ | คันเดียว |
| Tyre type front | Pneumatic |
| Tyre type rear | Pneumatic |
| Tyre size front | 300-15 |
| Tyre size rear | 7.00-12 |
| น้ำหนัก | 7,800 kg |
| Fork length | 240 cm |
| Details | cabin, heating, 4 hydraulic functions, airconditionning |
| Attachment types | Sideshift, Fork Positioner |