- หน้าหลัก
- Products
- รถบรรทุกโฟล์คลิฟต์
- 175895 Combilift CBE-3000
175895
Combilift CBE-3000
Interested?
Get in touch with one of our Area managersSpecifications
| ความจุ | 3,000 kg |
|---|---|
| ระบบส่งกำลัง | Battery |
| ปีที่สร้าง | 2019 |
| การค่ามิเตอร์ | 1,458 |
| เสารถยก | รถยกเคาน์เตอร์บาลานซ์แบบสามเสา |
| การยก | 555 cm |
| ความสูงที่ลดลง (cm) | 245 cm |
| Control type | Handles |
| เหยียบ | คันเดียว |
| ไฟฟ้า V | 48 |
| ไฟฟ้า Ah | 930 |
| Battery year of manufacture | 2019 |
| Tyre type front | Cushion |
| Tyre type rear | Cushion |
| น้ำหนัก | 7,184 kg |
| Fork length | 115 cm |
| Details | 4ws, 4 hydraulic functions |
| Attachment types | Fork Positioner |